زمینه فعالیت

logo

شرکت هخامنش (HISCO) در سال 1382به یمن تجربه چندین ساله در زمینه فعالیت های صنعتی و با هدف ارائه خدمات در حیطه ساخت انواع سازه های فولادی و ایجاد اشتغال در صنعت کشور، تأسیس گردید و فعالیت خود را با گرد هم آوری پرسنلی صادق، صمیمی و متخصص در زمینه ساخت سازه های فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای آغاز نمود.

در این راستا این شرکت طی چندین سال فعالیت خود تا به امروز، موفق به ساخت و تحویل انواع سازه های فولادی در زمینه تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، انواع استراکچرهای صنعتی مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و سیمان، ساخت و نصب انواع سازه های مرتفع با اتصالات پیچ و مهره ای با کاربری های گوناگون از قبیل مسکونی، بیمارستانی و ...، ساخت انواع سالن های صنعتی، تاورهای انتقال نیرو، پل های هوایی و همچنین ساخت بیش از هجده هزار واحد سازه فلزی با اتصالات پیچ و مهره در مناطق مختلف کشور شده است. به لطف خداوند متعال و تلاش کلیه پرسنل تا به امروز توانسته است با رعایت نکات فنی و کیفی رضایت کلیه کارفرمایان گرامی در خصوص تحویل به موقع و با کیفیت پروژه ها را جلب نماید.

 هم اکنون این شرکت با برند تجاریHisco  در شهرک بزرگ صنعتی شیراز در فضایی به مساحت ده هزار متر مربع و تجهیزات مناسب و دارا بودن بخش های مختلف فنی و مهندسی و گواهینامه های استاندارد  9001 ISO و ISO 9002 و جواز تأسیس و پروانه بهره برداری طراحی و تولید سالانه سیزده هزار تن انواع سازه های فلزی، مخازن و انواع تجهیزات در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی و سیمان آمادگی همکاری و ارائه خدمات به کلیه مراجع، شرکت های محترم و کارفرمایان گرامی در عرصه صنایع فوق را دارد. امید است بتوانیم با هدف جلب رضایت مشتری قدمی هرچند کوچک و ناچیز در راستای پیشرفت صنعت و ایجاد اشتغال در کشور عزیزمان ایران برداریم.